Такмичење ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

Дана 16.04.2018. године  одржано је школско такмичење саобраћајне смотре Шта знаш о  саобраћају.  Такмичење се састојало из два дела. Ученици су најпре полагали теоријски деo- решавали тестове а затим и практични- вожња бицикли на полигону.

Такмичење је реализовано у две категорије Б и Ц.

У Б категорији међу девојчицама прво место заузела је Бојана Живковић, ученица  четвртог разреда а од дечака прво место Димитрије Пешић и друго Немања Златковић.

У оквиру Ц  категорије у категорији девојчица прво место заузела је Анастасија Спасић а  друго Милица Илић. У категорји дечака прво место заузео је Матеја Стојановић и друго Никола Симоновић.