Отварање Дечије недеље 2020.

Овогодишња Дечија недеља почела је на специфичан начин по много чему.

Ученицима је представљен циљ и мото дечије недеље као и план активности које ће се реализовати за време трајања исте. Ове године, нажалост, школа није уписла ни једног ученика првог разреда тако да није било програма који се сваке године организује поводом пријема првака у Дечији савез, али смо се радо присетили како је то некада било….

Из превентивних мера нисмо организовали радионице са свим ученицима као што смо чинили ранијих година већ појединачно са свакоим одељењем.

А овако је то изгледало претходне школскее године

Филм је продукт пројектне наставе ученика шестог, сада седмог разреда, из предмета Информатика и рачунарство