Дан посвећен инклузији

Последњи дан Дечије недеље посветили смо онима који су исти као ми а опет мало другачији. Онима којим је потребно више пажње, љубави, разумевања, подршке.

Са темом инклузије ученици су се упознали кроз презентацију а затим су написали поруке подршке које су послали на необичан начин .

Да смо увек ту и за оне који нису део наше школе показала је акција Ученичког парламента. Наставили смо традицију по којој у току Дечије недеље посетимо и дарујемо особе које су мало другачије од нас. Тако смо ранијих година посетили најстаријег становника села, затим кориснике УГ Осмех из Власотинца а ове године одлучили су да дарују најмалђег становника села, Живковић Немању, недавно рођену бебу чије три сестре похађају нашу школу. Поклон је, у име корисника, примила најмлађа, Ивана Живковић.

Пожелели смо му лепо и безбрижно детињство као и пуно другова и другарица.